Tag

Tarnów

W Kielcach bez niespodzianki. Wysoka porażka „Jaskółek”. 

Różnicą aż 21 bramek Grupa Azoty Unia Tarnów w 5. serii rozgrywek ORLEN Superligi przegrała swoje wyjazdowe spotkanie z Industrią Kielce. Mecz był festiwalem błędów drużyny przyjezdnej, z których skutecznie korzystali Mistrzowie Polski.
Read More

UNIA RUSZA DO KIELC. CZAS NA STARCIE Z MISTRZAMI POLSKI! 

Już w najbliższą sobotę, 16 września w ramach 5. serii ORLEN Superligi Grupa Azoty Unia Tarnów rozegra wyjazdowe spotkanie z Industrią Kielce. Mecz będzie jednym z trudniejszych dla tarnowian w całym sezonie rozgrywkowym. Podopieczni Talanta Dujszebajewa sieją postrach nie tylko w polskiej Superlidze, ale także na arenie międzynarodowej.  
Read More

ZAPOWIEDŹ: CZY TARNOWIANIE ZDOŁAJĄ ZATRZYMAĆ ROZPĘDZONY KWIDZYN? 

Ligowe emocje po kilkudniowej przerwie wracają na tarnowski parkiet. W niedzielę, 10 września podopiecznych Marcina Janasa czeka kolejne ciężkie spotkanie. Tym razem w ramach 4. serii ORLEN Superligi tarnowianie zmierzą się przed własną publicznością z drużyną MMTS-u Kwidzyn. Oba zespoły podejdą do tego starcia w zgoła odmiennych nastrojach.
Read More

Gwardia za mocna. Porażka “Jaskółek” w Opolu. 

W ramach 3. serii spotkań ORLEN Superligi KPR Gwardia Opole podejmowała u siebie drużynę Grupy Azoty Unii Tarnów. Mimo wyrównanej pierwszej połowy Unia nie zdołała pokonać zespołu z Opola. Mecz był festiwalem rzutów karnych, jak i kar dwuminutowych.
Read More

Sector F dołącza do grona sponsorów „Jaskółek”!

Sector F - producent mebli sklepowych, szkolnych oraz biurowych - to kolejna firma, która postanowiła dołączyć do grona sponsorów Grupy Azoty Unii Tarnów.
Read More

Zwycięstwo Ostrovii po rzutach karnych!

Zgodnie z oczekiwaniami w meczu 2. serii spotkań ORLEN Superligi pomiędzy Grupą Azoty Unią Tarnów a Arged Rebud KPR Ostrovią byliśmy świadkami niesamowicie emocjonującego widowiska. Wynik rozstrzygnięty został po konkursie rzutów karnych. Ostatecznie to ostrowianie mogą cieszyć się ze zwycięstwa oraz 2 punktów do ligowej tabeli.  
Read More

ZAPOWIEDŹ: CZAS NA STARCIE Z OSTROWEM!

Przed nami pierwsze domowe starcie “Jaskółek” w nowym sezonie ORLEN Superligi. Grupa Azoty Unia Tarnów zmierzy się przed własną publicznością z drużyną Arged Rebud KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Przed tarnowskimi zawodnikami trudne zadanie. Rywalizacja z Ostrovią przez cały ubiegły sezon należała do bardzo wyrównanych. Ostatecznie to zespół z Tarnowa wychodził ze wszystkich pojedynków zwycięsko. Drużyna...
Read More

FUH “MAT-MAT” sponsorem “Jaskółek”! 

Firma Usługowo Handlowa “MAT-MAT” Krzysztof Mącior zostaje nowym sponsorem Grupy Azoty Unii Tarnów. Podpisana umowa obowiązywać będzie przez najbliższy sezon rozgrywkowy 2023/2024. Jednocześnie firma uzyskała tytuł “Partnera”.   FUH “MAT-MAT” oferuje usługi w zakresie:  – wykonawstwa sieci wodociągowych, kanalizacji deszczowej oraz sanitarnej;  – wykonywanie drenaży, odwodnienia terenu;  – wykonywanie ścianek szczelnych oraz przewiertów sterowanych.  Dodatkowo firma...
Read More

PUŁAWIANIE LEPSI W DERBACH SPONSORSKICH

Mimo obiecującej pierwszej połowy i świetnej dyspozycji Patryka Małeckiego w bramce finalnie w spotkaniu derbowym lepsi okazali się zawodnicy z Puław.
Read More
1 2 3 15