Tag

Grupa Azoty

Dzmitry Smolikau odchodzi z Tarnowa! 

Dzmitry Smolikau po dwóch sezonach spędzonych w Grupie Azoty Unii Tarnów na zasadzie transferu, odchodzi do Arged Rebud KRP Ostrovii Ostrów Wielkopolski. 
Read More

W Kielcach bez niespodzianki. Wysoka porażka „Jaskółek”. 

Różnicą aż 21 bramek Grupa Azoty Unia Tarnów w 5. serii rozgrywek ORLEN Superligi przegrała swoje wyjazdowe spotkanie z Industrią Kielce. Mecz był festiwalem błędów drużyny przyjezdnej, z których skutecznie korzystali Mistrzowie Polski.
Read More

UNIA RUSZA DO KIELC. CZAS NA STARCIE Z MISTRZAMI POLSKI! 

Już w najbliższą sobotę, 16 września w ramach 5. serii ORLEN Superligi Grupa Azoty Unia Tarnów rozegra wyjazdowe spotkanie z Industrią Kielce. Mecz będzie jednym z trudniejszych dla tarnowian w całym sezonie rozgrywkowym. Podopieczni Talanta Dujszebajewa sieją postrach nie tylko w polskiej Superlidze, ale także na arenie międzynarodowej.  
Read More

4. SERIA: GRUPA AZOTY UNIA TARNÓW – MMTS KWIDZYN [GALERIA]

Galeria zdjęć z meczu 4. serii ORLEN Superligi. GRUPA AZOTY UNIA TARNÓW - MMTS KWIDZYN [34:26]
Read More

MMTS rozbity. Pierwsze zwycięstwo „Jaskółek” w sezonie!

W ramach 4. serii spotkań ORLEN Superligi Grupa Azoty Unia Tarnów podejmowała u siebie drużynę MMTS-u Kwidzyn. Tarnowianie od samego początku kontrolowali wynik spotkania. Z kolei goście byli cieniem samego siebie z poprzednich spotkań. Kolejny fenomenalny mecz “między słupkami” zaliczył Patryk Małecki! Ostatecznie Unia zwyciężyła z Kwidzynem 34:26.
Read More

ZAPOWIEDŹ: CZY TARNOWIANIE ZDOŁAJĄ ZATRZYMAĆ ROZPĘDZONY KWIDZYN? 

Ligowe emocje po kilkudniowej przerwie wracają na tarnowski parkiet. W niedzielę, 10 września podopiecznych Marcina Janasa czeka kolejne ciężkie spotkanie. Tym razem w ramach 4. serii ORLEN Superligi tarnowianie zmierzą się przed własną publicznością z drużyną MMTS-u Kwidzyn. Oba zespoły podejdą do tego starcia w zgoła odmiennych nastrojach.
Read More

Gwardia za mocna. Porażka “Jaskółek” w Opolu. 

W ramach 3. serii spotkań ORLEN Superligi KPR Gwardia Opole podejmowała u siebie drużynę Grupy Azoty Unii Tarnów. Mimo wyrównanej pierwszej połowy Unia nie zdołała pokonać zespołu z Opola. Mecz był festiwalem rzutów karnych, jak i kar dwuminutowych.
Read More

ZAPOWIEDŹ: „JASKÓŁKI” W DRODZE PO PIERWSZĄ WYGRANĄ W SEZONIE 

W ciągu zaledwie kilku dni od inauguracji czas na 3. kolejkę ORLEN Superligi. Rozgrywki nabierają coraz większego tempa. W nadchodzący czwartek, 7 września o godzinie 18 Grupa Azoty Unia Tarnów rozegra spotkanie wyjazdowe z KPR Gwardią Opole. 
Read More

Sector F dołącza do grona sponsorów „Jaskółek”!

Sector F - producent mebli sklepowych, szkolnych oraz biurowych - to kolejna firma, która postanowiła dołączyć do grona sponsorów Grupy Azoty Unii Tarnów.
Read More

Zwycięstwo Ostrovii po rzutach karnych!

Zgodnie z oczekiwaniami w meczu 2. serii spotkań ORLEN Superligi pomiędzy Grupą Azoty Unią Tarnów a Arged Rebud KPR Ostrovią byliśmy świadkami niesamowicie emocjonującego widowiska. Wynik rozstrzygnięty został po konkursie rzutów karnych. Ostatecznie to ostrowianie mogą cieszyć się ze zwycięstwa oraz 2 punktów do ligowej tabeli.  
Read More
1 2 3 18