MEGAel nowym Partnerem Oficjalnym Unii!

Hurtownia elektryczna MEGAel rozszerza zakres współpracy z Grupą Azoty Unią Tarnów. Przedsiębiorstwo otrzyma miano Partnera Oficjalnego i zyska szereg korzyści reklamowych – logo MEGAel pojawi się m.in. na strojach meczowych zawodników klubu.

MEGAel rozpoczął współpracę z tarnowskim klubem jako Partner rok temu. Teraz, w sezonie 2022/2023 zakres tej współpracy znacznie się rozszerzy, a firma MEGAel zostanie nowym Partnerem Oficjalnym Grupy Azoty Unii Tarnów. Przedsiębiorstwo otrzyma bogaty pakiet świadczeń reklamowych – jego logo pojawi się m.in. na strojach meczowych drużyny, na parkiecie oraz na ściankach sponsorskich.

Jesteśmy bardzo wdzięczni firmie MEGAel za zaufanie. Cieszymy się, że możemy współpracować z ambitnymi i ciągle rozwijającymi się firmami z naszego regionu dając przestrzeń do promowania swojej marki. Wsparcie okazywane przez naszych Partnerów jest nieocenione – to właśnie dzięki nim możemy się rozwijać i realizować kolejne cele. Nasza współpraca z hurtownią MEGAel trwa już rok, a teraz będziemy mogli rozszerzyć jej zakres. Wierzymy w to, że rozszerzenie współpracy przyniesie same pozytywne, długofalowe skutki zarówno dla naszego Partnera Oficjalnego, jak i dla klubu. – powiedział Wacław Grzesik, wiceprezes Grupy Azoty Unii Tarnów.

Firma MEGAel została założona w Tarnowie w 1991 roku. Od tego czasu nieustannie się rozwija, a swoje oddziały posiada w Tarnowie, Mielcu oraz Bochni. MEGAel od początku swojej działalności zajmuje się sprzedażą zarówno hurtową, jak i detaliczna materiałów elektrotechnicznych oraz oświetleniowych. Doświadczenie, bogata oferta oraz fachowa obsługa klientów sprawiają, że w regionie jest jednym z liderów w swojej branży

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy MEGAel:

Strona internetowa: www.megael.pl

Facebook: MEGAel Hurtownia Elektryczna