Sponsorzy

Grupa Azoty

GŁÓWNY PARTNER

Grupa Azoty to jeden z liderów branży nawozowo-chemicznej w Europie, działający w sektorze nawozów mineralnych, tworzyw inżynieryjnych, a także produktów OXO i innych chemikaliów. 

Obecnie Grupa Azoty zajmuje drugą pozycję w Unii Europejskiej w produkcji nawozów azotowych i wieloskładnikowych, a takie produkty jak melamina, kaprolaktam, poliamid, alkohole OXO czy biel tytanowa mają równie silną pozycję w sektorze chemicznym, znajdując swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Grupa Azoty intensywnie poszukuje możliwości rozwoju nie tylko na rynku polskim, ale również poza granicami kraju.

TOHUMUS

Grupa Azoty

Tohumus jest płynnym organiczno-mineralnym stymulatorem wzrostu roślin przeznaczonym do stosowania doglebowego i dolistnego. Produkt ten zaleca się stosować we wszystkich gatunkach roślin uprawnych: zbożach ozimych i jarych, rzepaku ozimym, kukurydzy, burakach cukrowych, ziemniakach, roślinach bobowatych, w uprawie warzyw, roślin sadowniczych i ozdobnych.

Produkt Tohumus jest dopuszczony do stosowania w rolnictwie ekologicznym, nr świadectwa SE/97/2023.

Tohumus jest wytwarzany w tarnowskim oddziale Grupy Azoty.

Miasto Tarnów

PARTNER STRATEGICZNY

Kto choć raz zobaczył Tarnów, nie potrafi się oprzeć urokowi jego galicyjskiej atmosfery. To nie tylko wyjątkowa uroda Starego Miasta, w którym zachowały się uliczki w średniowiecznym planie, gotyckie i renesansowe budowle, fragmenty murów obronnych. To także szczególny duch, który odróżnia stare grody południa od reszty Polski. Średniowieczny układ starego Tarnowa zachował się do dzisiejszych czasów. Podstawą rozwoju Tarnowa był przebiegający przez miasto szlak handlowy prowadzący z Niemiec na Ruś, krzyżujący się ze szlakiem biegnącym z Węgier na wybrzeże Bałtyku. Nazwa miasta Tarnów według kronikarza Jana Długosza pochodzi od krzewów tarniny, gęsto niegdyś porastających pobliską górę św. Marcina, pośród których Spycymir, założyciel Tarnowa, wybudował swój zamek.

OFICJALNY PARTNER

Przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku od 2010 roku. Od początku swojej działalności zajmuje się Generalnym Wykonawstwem Inwestycji ze szczególnym uwzględnieniem kompleksowych robót żelbetowych obiektów użyteczności publicznej, biurowców, osiedli mieszkaniowych, sklepów wielkopowierzchniowych, szpitali, zakładów produkcyjnych, hal przemysłowych, a także domów jednorodzinnych.

PARTNER TECHNICZNY

R-GOL.com to największy sklep piłkarski w Polsce. Ogromny wybór sprzętu wszystkich liczących się producentów. W ofercie sklep posiada ponad 8000 piłkarskich produktów. Atutami R-GOL.com są: darmowa, ekspresowa wysyłka, haft na korkach oraz nadruki na odzieży.

PARTNER TECHNICZNY

Puma SE – niemieckie przedsiębiorstwo produkujące obuwie i odzież sportową. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych światowych marek, której oferta łączy w sobie sport, modę i styl życia.

WSPIERAJĄCY PARTNER

Koszulka Z Logo jest firmą, która może pochwalić się długoletnią obecnością na rynku. Realizuje zamówienia w różnych technikach druku na różnych materiałach. Jej doświadczenie pozwala nam na kompleksową obsługę zleceń i fachowe doradztwo w zakresie druku. Nie oznacza to jednak, że firma zadowala się osiągniętymi sukcesami. Technologia druku postępuje w błyskawicznym tempie zapewniając nowe techniki oraz materiały przeznaczone do produkcji odzieży. Zespół oraz urządzenia drukujące są w fazie ciągłego rozwoju zapewniającego coraz lepszą jakość i różnorodność świadczonych usług.

PARTNER SUPER PREMIUM

Firma Uzdrowisko Wysowa S.A. powstała w 1959 roku i od początku swojego istnienia zajmuje się produkcją wód mineralnych.

PARTNER SUPER PREMIUM

Zespół PB Dental tworzy doświadczona i wykwalifikowana kadra medyczna. Wyróżnia nie tylko profesjonalizm, ale i życzliwość.

PARTNERZY