Sponsorzy

Grupa Azoty

GŁÓWNY PARTNER

Grupa Azoty to jeden z liderów branży nawozowo-chemicznej w Europie, działający w sektorze nawozów mineralnych, tworzyw inżynieryjnych, a także produktów OXO i innych chemikaliów. 

Obecnie Grupa Azoty zajmuje drugą pozycję w Unii Europejskiej w produkcji nawozów azotowych i wieloskładnikowych, a takie produkty jak melamina, kaprolaktam, poliamid, alkohole OXO czy biel tytanowa mają równie silną pozycję w sektorze chemicznym, znajdując swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Grupa Azoty intensywnie poszukuje możliwości rozwoju nie tylko na rynku polskim, ale również poza granicami kraju.

SALETROSAN 30

Grupa Azoty

Rolniczy nawóz mineralny Saletrosan 30 to siarczanoazotan amonu. Otrzymywany jest on w procesie chemicznym z azotanu amonu i siarczanu amonu z dodatkiem bogatej w wapń i magnez mączki dolomitowej. Taka technologia gwarantuje identyczny skład każdej granuli. Saletrosan 30 to nawóz WE, podlegający przepisom RID i ADR. Ma on postać równomiernych granul o zabarwieniu od brązowego do beżowego. Ziarna o wielkości 2÷6 mm stanowią co najmniej 95% masy nawozu.

Saletrosan 30 zawiera 30% azotu całkowitego (N), w tym 18% azotu w formie amonowej (NNH4+) i 12% azotu w formie saletrzanej (NNO3-). Zawartość siarki (S) wynosi 7% co w przeliczeniu na trójtlenek siarki daje 17,5% SO3. Obecna w Saletrosanie 30 siarka siarczanowa jest całkowicie rozpuszczalna w wodzie a więc w pełni dostępna dla roślin.

Dzięki optymalnej technologii granulacji wykorzystywanej przez Grupę Azoty S.A. oraz innowacyjnemu zabezpieczeniu środkiem antyzbrylającym granule Saletrosanu 30 w trakcie transportu i magazynowania nie ulegają zbryleniu, kruszeniu ani ścieraniu. Jednorodność oraz odpowiednia masa granul pozwala na daleki i równomierny wysiew w precyzyjnie dobranych dawkach, a to ogranicza straty nawozu w glebie i decyduje o wysokiej efektywności nawożenia.

Miasto Tarnów

PARTNER STRATEGICZNY

Kto choć raz zobaczył Tarnów, nie potrafi się oprzeć urokowi jego galicyjskiej atmosfery. To nie tylko wyjątkowa uroda Starego Miasta, w którym zachowały się uliczki w średniowiecznym planie, gotyckie i renesansowe budowle, fragmenty murów obronnych. To także szczególny duch, który odróżnia stare grody południa od reszty Polski. Średniowieczny układ starego Tarnowa zachował się do dzisiejszych czasów. Podstawą rozwoju Tarnowa był przebiegający przez miasto szlak handlowy prowadzący z Niemiec na Ruś, krzyżujący się ze szlakiem biegnącym z Węgier na wybrzeże Bałtyku. Nazwa miasta Tarnów według kronikarza Jana Długosza pochodzi od krzewów tarniny, gęsto niegdyś porastających pobliską górę św. Marcina, pośród których Spycymir, założyciel Tarnowa, wybudował swój zamek.

OFICJALNY PARTNER

MEGAel to firma zajmująca się sprzedażą hurtową i detaliczną materiałów elektrotechnicznych oraz oświetleniowych. Na rynku działa od ponad 30 lat. Od tego czasu nieustannie się rozwija, a swoje oddziały posiada w Tarnowie, Mielcu oraz Bochni. Doświadczenie, bogata oferta oraz fachowa obsługa klientów sprawiają, że w regionie jest jednym z liderów w swojej branży.

OFICJALNY PARTNER

Przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku od 2010 roku. Od początku swojej działalności zajmuje się Generalnym Wykonawstwem Inwestycji ze szczególnym uwzględnieniem kompleksowych robót żelbetowych obiektów użyteczności publicznej, biurowców, osiedli mieszkaniowych, sklepów wielkopowierzchniowych, szpitali, zakładów produkcyjnych, hal przemysłowych, a także domów jednorodzinnych.

MEDYCZNY PARTNER

Zespołu FIZJOTEAM, składa się z trzech osób, a ich gabinet znajduje się w Tarnowie przy ulicy Mościckiego 86. Większość zabiegów wykonują rękami, gdyż trzonem ich działalności jest terapia manualna. Wierzą, że ręce są pierwszym, podstawowym i najlepszym instrumentem oddziaływania na ludzkie ciało. Wystarczy zdać sobie sprawę, ile ukojenia może przynieść samo ich przyłożenie do ludzkiego ciała.

WSPIERAJĄCY PARTNER

Xtreme Fitness Gyms to dynamicznie rozwijająca się sieć siłowni i klubów fitness, która powstała w 2012 roku. Pasja do sportu oraz determinacja w dążeniu do celu zaprowadziła firmę do punktu, w którym jest teraz, a ich ambicje i konsekwencja w działaniu sprawiają, że pną się coraz wyżej i osiągają wszystko to, do czego wspólnymi siłami dążą. Wizją Xtreme Fitness jest, aby zbudować najlepszą społeczność fitness na świecie, natomiast misja to pomóc klubowiczom w osiąganiu swoich wymarzonych celów fitness.

WSPIERAJĄCY PARTNER

Koszulka Z Logo jest firmą, która może pochwalić się długoletnią obecnością na rynku. Realizuje zamówienia w różnych technikach druku na różnych materiałach. Jej doświadczenie pozwala nam na kompleksową obsługę zleceń i fachowe doradztwo w zakresie druku. Nie oznacza to jednak, że firma zadowala się osiągniętymi sukcesami. Technologia druku postępuje w błyskawicznym tempie zapewniając nowe techniki oraz materiały przeznaczone do produkcji odzieży. Zespół oraz urządzenia drukujące są w fazie ciągłego rozwoju zapewniającego coraz lepszą jakość i różnorodność świadczonych usług.

WSPIERAJĄCY PARTNER

Restauracji U Młynarzy mieści się w historycznym dworku wybudowanym w 1859 roku, który był rodzinną sadybą Henryka Szancera. Działając na tak zacnych podwalinach historycznych, stara się zachować niezwykle tajemniczy i urokliwy charakter w restauracji. Ciepły, przyjazny i niezwykle rodzinny klimat restauracji tworzą przede wszystkim jej pracownicy. Są to osoby posiadające ogromną pasję i znajdujące w codziennych obowiązkach zwykłą radość. Potwierdzeniem tego, jest nieznikający z ich twarzy uśmiech, dzięki któremu każdy problem czy nieporozumienie rozwiązywane jest w mgnieniu oka. Razem z właścicielami tworzą ogromną młynarską rodzinę, która jest razem na dobre i złe.

PARTNER TECHNICZNY

Marka Hummel założona została w 1923 roku. Swoimi korzeniami sięga głęboko do dyscyplin piłki ręcznej oraz piłki nożnej. Hummel w swojej branży uchodzi za lidera wśród producentów odzieży i akcesoriów dedykowanych piłkarzom ręcznym. Produkty firmy wyróżniają się ponadczasowym designem oraz dobrą jakością i dbałością o szczegóły. Hummel w swojej ofercie posiada także odzież przystosowaną do uprawiania sportów takich jak siatkówka, koszykówka, lekkoatletyka oraz ubrania do gimnastyki i treningu siłowego.

PARTNERZY