PB Dental dołącza do grona Partnerów “Jaskółek”! 

PB Dental to kolejna firma, która postanowiła zostać Partnerem Grupy Azoty Unii Tarnów. Gabinet Stomatologiczny PB Dental uzyskał tytuł Partnera Super Premium. Nie możemy doczekać się efektów naszej współpracy, w której górować będzie kreatywność oraz profesjonalizm. Wierzymy, że razem wyczarujemy wiele kapitalnych projektów. Nie zabraknie także konkursów dla Kibiców i innych inicjatyw. Cieszymy się, że firma z branży medycznej włączyła się do wspólnej gry w jednym zespole z tarnowskimi szczypiornistami!   

Kilka informacji o naszym nowym Partnerze: 

Zespół PB Dental tworzy doświadczona i wykwalifikowana kadra medyczna. Wyróżnia nas nie tylko profesjonalizm, ale i życzliwość – zadbamy o Twój uśmiech w komfortowych warunkach.  

Warto nadmienić, iż współzałożyciel PB Dental – Damian Łasak – to zdobywca między innymi pierwszego miejsca w Plebiscycie „Osobowość Roku” Gazety Krakowskiej i Dziennika Polskiego w kategorii Biznes. 

Od początku działalności nasz gabinet zmienia podejście Pacjentów do leczenia stomatologicznego. Każdy Pacjent jest dla nas absolutną indywidualnością i tak też staramy się zadbać o jego leczenie. Począwszy od zrozumienia potrzeb, poprzez konsultacje i badanie, a kończąc na „uszytym na miarę” planie leczenia. 

Wszystko w przyjacielskiej atmosferze. Bez pośpiechu, z uśmiechem na twarzy i z uwzględnieniem potrzeb naszych Pacjentów. Nasze motto: „Zadbamy o Twój uśmiech” nie jest dla nas tylko hasłem reklamowym. To styl, w jakim prowadzimy nasz gabinet stomatologiczny. Dla nas uśmiech Pacjenta to coś więcej niż leczenie. Dla nas jest to ukoronowanie całego procesu i motywacja do dalszego rozwoju. 

Od początku działalności zaufało nam nie tylko wielu Pacjentów. Zaufali nam również nasi wspaniali Dentyści, którzy postanowili współtworzyć naszą markę. Wspólnie jesteśmy Zespołem, dla którego PB Dental to nie tylko miejsce pracy. Jesteśmy Zespołem, dla którego PB Dental to drugi dom. 

Media społecznościowe: 

Facebook: Facebook 

Instagram: PB Dental (@pbdentalgabinetdentystyczny) • Zdjęcia i filmy na Instagramie 

Strona internetowa: Gabinet stomatologiczny PB Dental – Tarnów, małopolskie 

Źródło: Facebook PB Dental