Przemysław Mrozowicz to drugi po Albercie Sanku zawodnik, który zdecydował się przedłużyć kontrakt z tarnowskim klubem. Rozgrywający Jaskółek będzie reprezentować biało-niebieskie barwy do końca sezonu 2023/2024.

Nie ulega wątpliwości, że Grupę Azoty Unię Tarnów przed sezonem 2023/2024 czekają spore zmiany – świetną wiadomością jest jednak, że kontrakt z klubem postanowił przedłużyć jeden z zawodników najdłuższym stażem, Przemysław Mrozowicz.

Przemek dołączył do drużyny w 2020 roku – kolejny sezon będzie jego czwartym w barwach tarnowskiego zespołu. W tym czasie n a swoim koncie zapisał 76 trafień, jednak to defensywa jest tym, w czym specjalizuje się zawodnik słynący z twardej gry w obronie.

– Bardzo się cieszę, że po raz kolejny udało mi się porozumieć z Zarządem i następny sezon również spędzę w Tarnowie. W obecnym osiągnęliśmy najwyższy w historii klubu wynik, drużyna i klub cały czas się rozwijają. Ja z mojej strony zrobię wszystko, aby powtórzyć rezultat z tego sezonu za rok, a może nawet powalczyć o coś więcej. Z tego miejsca chciałbym podziękować także Kibicom, którzy podczas meczów tworzą świetną atmosferę i towarzyszą nam w każdym wyjazdowym spotkaniu. To również dzięki nim czuję się tutaj bardzo dobrze i podjąłem decyzję o przedłużeniu kontraktu. – podsumował swoją decyzję Przemysław Mrozowicz

Nowy kontrakt zawodnika będzie obowiązywał przez kolejny rok. Przemkowi dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie i pracę, którą wykonuje na treningach oraz meczach. Życzymy samych sukcesów w kolejnym sezonie w barwach Unii – tych sportowych i nie tylko!