Concrete Sp. z o.o. nowym Partnerem Oficjalnym Unii!

Grono Partnerów Grupy Azoty Unii Tarnów powiększa się o kolejne tarnowskie przedsiębiorstwo. Firma budowlana Concrete do programu UNIA Sport&Biznes dołącza jako Partner Oficjalny. Współpraca zapewni przedsiębiorstwu szereg świadczeń marketingowych – logo Concrete pojawi się m.in. na strojach meczowych drużyny w sezonie 2023/2024.

Firma budowlana Concrete Sp. z o.o. to kolejne przedsiębiorstwo z regionu, które zaufało Grupie Azoty Unia Tarnów i postanowiło wesprzeć klub umożliwiając mu dalszy rozwój i realizację ambitnych planów.

Przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku od 2010 roku. Od początku swojej działalności zajmuje się Generalnym Wykonawstwem Inwestycji ze szczególnym uwzględnieniem kompleksowych robót żelbetowych obiektów użyteczności publicznej, biurowców, osiedli mieszkaniowych, sklepów wielkopowierzchniowych, szpitali, zakładów produkcyjnych, hal przemysłowych, a także domów jednorodzinnych.

W swoim portfolio ma już szereg dużych projektów, w tym Młyn w Niepołomicach, Górnośląski Park Przemysłowy, a także kilkanaście zespołów budynków mieszkalnych na terenie małopolski i Górnego Śląska. Do najnowszych inwestycji realizowanych przez przedsiębiorstwo jest Cubus Park Azotowa – kameralne osiedle przy ulicy Azotowej w Tarnowie.

To, co wyróżnia firmę Concrete to profesjonalizm i terminowość, a także zapewnianie swoim Pracownikom stałego rozwoju niezależnie od lat doświadczenia. Concrete dużą uwagę poświęca również obsłudze klienta gwarantując najwyższe standardy współpracy.

W ramach współpracy z tarnowskim klubem Partner Oficjalny otrzyma szereg świadczeń marketingowych, w tym ekspozycję marki na parkiecie podczas meczów oraz na spodenkach i spodniach meczowych zawodników w sezonie 2023/2024.

Dziękujemy firmie Concrete za zaufanie i wsparcie. Jesteśmy przekonani, że współpraca przyniesie wiele długofalowych korzyści dla obu stron i wspólnie będziemy osiągać kolejne sukcesy – te sportowe, jak i zawodowe!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz dotychczasowymi realizacjami Concrete Sp. z o.o:

http://www.concretetarnow.pl/ – oficjalna strona internetowa firmy

https://www.facebook.com/concretetarnow – oficjalny fanpage firmy na Facebooku

https://cubuspark.pl/ – najnowsza inwestycja Cubus Park Azotowa

https://www.facebook.com/CUBUSPARK – fanpage poświęcony Cubus Park Azotowa