Trenuj z Unią!

Rusza nowa akcja Grupy Azoty Unii Tarnów skierowana do dzieci i młodzieży. Tym razem będą to organizowane cyklicznie treningi w Arenie Jaskółka!

Jedną z misji naszego klubu jest wspieranie utalentowanej tarnowskiej młodzieży oraz „zarażanie” pasją do piłki ręcznej najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Akcja „Trenuj z Unią!” to kolejne, obok m.in. prowadzonych przez naszych zawodników lekcji WF-u w tarnowskich szkołach, przedsięwzięcie, które skierowane jest właśnie do tej grupy.

Na czym będzie polegać? Przez najbliższe tygodnie w co drugi wtorek w Arenie Jaskółka odbędą się treningi piłki ręcznej dla chłopców urodzonych w latach 2007 i 2008. Zajęcia prowadzone będą przez Dawida Ciochonia, który przez 9 był zawodnikiem naszego klubu. Treningi skierowane są także dla chłopców, którzy rozważają zapisanie się do klasy piłki ręcznej w liceum SMS Unii Tarnów od kolejnego roku szkolnego. Dla młodych pasjonatów piłki ręcznej akcja ta jest również niepowtarzalną okazją na rozwijanie swoich sportowych umiejętności w jednej z najnowocześniejszych hali sportowych w Polsce!

Pierwsze zajęcia zaplanowane zostały już na 30 listopada, kolejne – 14 grudnia. Treningi będą odbywać się w godzinach 18:30 – 20:00. Zapisy prowadzone są bezpośrednio u Dawida Ciochonia pod nr. tel: 791 577 773. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych!

Slide