Kużdeba nie zagra w Tarnowie!

Potwierdzają się krążące od wielu tygodni doniesienia – po 3 latach spędzonych w Tarnowie Łukasz Kużdeba rozstaje się z Grupą Azoty Unią Tarnów. Na lewym skrzydle szykują się spore zmiany!

Łukasz Kużdeba dołączył do tarnowskiego zespołu na początku sezonu 2019/2020. Do ligowego beniaminka miał wnieść niezwykle ważne w tamtym momencie doświadczenie. Swoje zadanie spełniał wzorowo, szybko zyskując sympatię kolegów z zespołu oraz tarnowskich kibiców. Od sezonu 2020/2021 to właśnie on występował w roli kapitana.

Łukasz to zawodnik, na którego zespół mógł liczyć zarówno w tych lepszych, jak i słabszych momentach. Zawsze prezentował solidną, równą formę i gdy gra się nie układała, często brał na siebie odpowiedzialność, również na linii 7. metra. W barwach Grupy Azoty Unii Tarnów  w samej PGNiG Superlidze rzucił 235 bramek.

Dziękujemy za wspólnie spędzone lata oraz za wszelką pomoc i zaangażowanie jako kapitan drużyny. Życzymy samych sukcesów zarówno w sportowej karierze, jak i w życiu prywatnym. Powodzenia!