Porażka z Vive w II Lidze

Grupa Azoty Unia II Tarnów przegrywa domowy mecz z KS VIVE II Kielce. Kielczanie pokonali tarnowian różnicą 3 bramek [33:36].

Wynik spotkania otworzył Kacper Bednarz. Przez kolejne minuty to jednak drużyna gości radziła sobie na boisku zdecydowanie lepiej, czego skutkiem był wynik 1:5 w 5. minucie meczu. Przez kolejne minuty kielczanie podwyższali swoją przewagę i po kwadransie gry prowadzili już różnicą 8 trafień [7:15].

Gospodarze nie złożyli broni i starali się odrabiać straty – 10 minut później było już 15:18. Goście nie pozwolili im jednak na przejęcie inicjatywy i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 18:23.

Druga część spotkania również należała do drużyny z Kielc. W 56. minucie różnica bramek ponownie wynosiła 8 i wydawało się, że w tym meczu już nic się nie wydarzy. Tarnowianie nie poddawali się jednak i w ciągu 5 minut rzucili aż 7 bramek, rywale natomiast zaledwie 2. Było to jednak za mało, aby dogonić kielczan i mecz zakończyli rezultatem 33:36.

Grupa Azoty Unia II Tarnów – KS VIVE II Kielce  33:36 [18:23]