Mróz i Klamrzyński użyczeni do pierwszoligowego AZS AGH Kraków

Młodzi tarnowscy zawodnicy Grupy Azoty Unii Tarnów będą reprezentować krakowski klub na zasadach użyczenia do końca sezonu 2021/2022.

Oskar Klamrzyński i Igor Mróz do superligowego zespołu Grupy Azoty Unii Tarnów dołączyli na początku sezonu 2020/2021. Urodzeni w 2002 roku utalentowani zawodnicy mieli uczyć się i nabierać doświadczenia od starszych, bardziej doświadczonych kolegów, jednak jako najmłodsi zawodnicy w meczach o stawkę nie otrzymywali wielu minut na boisku. Cały sezon jednak trenowali z razem z drużyną, a mecze rozgrywali także w II Lidze Mężczyzn. Jako zawodnicy MKS Pałacu Młodzieży Tarnów, którego są wychowankami, kilka miesięcy temu zajęli 4. miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów. Oskar uczestniczył także w zgrupowaniach kadry narodowej juniorów.

Aby Igor i Oskar mogli nabrać jeszcze więcej doświadczenia, podjęto decyzje o użyczeniu zawodników do AZS AGH Kraków – drużyny, która w ubiegłym sezonie awansowała do I Ligi Mężczyzn i wystąpi w niej w roli beniaminka. Krakowska drużyna to mocny, ambitny zespół, a tarnowscy zawodnicy z pewnością będą mogli liczyć na sporo szans na doskonalenie swoich umiejętności podczas ligowych spotkań. Użyczenie będzie obowiązywało do końca sezonu 2021/2022.

Igorowi oraz Oskarowi życzymy powodzenia i szybkiego rozwoju sportowej kariery. Do zobaczenia!

Slide