Jednobramkowa przegrana Grupy Azoty SPR II Tarnów

Młodzi tarnowscy zawodnicy przegrali sobotnie spotkanie z drużyną ASPR Zawadzkie 31:32.

To kolejna przegrana tarnowskiej drużyny w grupie mistrzowskiej II Ligi Mężczyzn. W dzisiejszym spotkaniu zawodnicy Grupy Azoty SPR II Tarnów byli już bardzo blisko przerwania złej passy porażek. Niestety, po raz kolejny spotkanie zakończyli bez punktów.

Pierwsza połowa należała do drużyny gości. Przez cały czas jej trwania utrzymywali kilkubramkowe prowadzenie i po 30 minutach mieliśmy wynik 16:19. Dużo więcej emocji dostarczyła druga połowa – tarnowianie zaczęli gonić wynik i na około minutę przed końcem spotkania Igor Mróz celnym strzałem do bramki rywala doprowadził do remisu. Chwilę później jednak gościom również udało się trafić do siatki i mecz zakończył się wynikiem 31:32.

Strzelcy bramek dla drużyny Grupy Azoty SPR II Tarnów:

Wątroba 7, Mróz 6, Klamrzyński 5, Kwarciński 4, Kociuba 3, Wajda 2, Hoim 2, Małek 1, Bednarz 1.