Drużyna AZS AGH Kraków znowu silniejsza

Zawodnicy Grupy Azoty SPR II Tarnów ulegli na własnym boisku drużynie AZS AGH Kraków 32:38.

Niestety, młodym zawodnikom Grupy Azoty SPR II Tarnów nie udało się zrewanżować za porażkę z krakowskim zespołem odniesioną przed kilkoma tygodniami [31:25]. Tym razem również nie udało znaleźć się sposobu na doświadczonych zawodników AZS AGH.

Od początku meczu dało się zauważyć przewagę drużyny gości. Kontrolowali grę od pierwszych minut spotkania, a gorąco zrobiło się na moment jedynie w 23. minucie meczu – gospodarze zdobyli 4 bramki pod rząd i złapali kontakt z rywalami [10:11]. Zawodnicy AZS AGH Kraków nie stracili jednak koncentracji i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 13:16.

W drugiej części spotkania krakowianie do końca meczu utrzymywali bezpieczne kilkubramkowe prowadzenie, jednak mimo to emocji nie brakowało – w ciągu 30 minut gry padło aż 41 bramek! W drużynie gospodarzy najlepszym strzelcem w meczu okazał się Oskar Klamrzyński, który na swoim koncie zapisał 7 celnych trafień. W drużynie gości na listę strzelców najwięcej razy wpisał się Michał Gasin, któremu udało się zdobyć 8 bramek.

Strzelcy bramek dla Grupy Azoty SPR II Tarnów: Klamrzyński 7, Mróz 5, Wątroba 5, Małek 5, Kociuba 3, Wajda 3, Bednarz 2, Sikora 2.