Rusza projekt UNIA Sport&Biznes – program sponsorski dla przedsiębiorców chętnych wspierać tarnowską piłkę ręczną

Grupa Azoty Unia Tarnów prezentuje nowy projekt skierowany do obecnych oraz potencjalnych sponsorów klubu. UNIA Sport&Biznes ma zrzeszać przedsiębiorców z regionu, których łączy pasja do sportu i oferować nowe możliwości rozwoju połączone ze wzajemnym wsparciem członków programu.

Grupa Azoty Unia Tarnów zaprezentowała nową ofertę biznesową. Projekt UNIA Sport&Biznes to odświeżone wydanie dotychczasowego programu Małopolska Sport&Business ze zoptymalizowanymi zasadami współpracy. Nowa oferta zawiera jasno sprecyzowane zasady kooperacji oraz profesjonalne, „szyte na miarę” świadczenia marketingowe oferowane przez klub. Projekt ma na celu jednak nie tylko pozyskiwać Partnerów w zamian za powiązanie przedsiębiorstwa z marką, jaką jest Unia, ale także tworzyć grupę pasjonatów lokalnego sportu, którzy będą mieli możliwość budować ze sobą długofalowe relacje biznesowe przynoszące każdemu członkowi wymierne korzyści.

Główną misją projektu UNIA Sport&Biznes jest popularyzacja piłki ręcznej – wśród dorosłych, ale przede wszystkim wśród dzieci i młodzieży zamieszkujących region tarnowski. Poza oczywistymi kwestiami związanymi ze sportem projekt ma na celu także biznesowy rozwój jego uczestników. Zaplanowane zostały cykliczne spotkania, które umożliwią nawiązywanie wartościowych kontaktów pomiędzy Partnerami zrzeszonymi w programie. Przynależność do grona Partnerów Grupy Azoty Unii Tarnów niesie ze sobą także szereg innych benefitów takich jak możliwość organizacji akcji marketingowych promowanych w stale rozwijających się kanałach Social Media, działania PR na rzecz sponsora oraz możliwość wykorzystania wizerunku zawodników.

Program sponsorski UNIA Sport&Biznes wyróżniają przejrzyste zasady współpracy. Potencjalni Partnerzy mogą dołączyć do niego wybierając jeden z sześciu poziomów, który uzależniony jest od wysokości miesięcznej wpłaty. Każdemu z poziomów odpowiada określona pula świadczeń marketingowych. Ekspozycja marki Partnera możliwa jest m.in. na bandach, parkiecie, strojach meczowych, biletach i wszelkich materiałach poligraficznych. Uzyskanie podstawowego pakietu świadczeń jest możliwe już od kwoty 500 zł netto miesięcznie. Każda współpraca może być spersonalizowana tak, by w jak największym stopniu spełniała oczekiwania Partnerów.

Najważniejsze informacje na temat projektu oraz świadczeń marketingowych dostępne są pod tym linkiem:

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nową Ofertą Biznesową klubu. Aby uzyskać szczegóły dotyczące zasad współpracy zachęcamy do kontaktu z koordynatorami projektu UNIA Sport&Biznes:

[email protected]

Paweł Bieś
+48 535 767 041

Maciej Hołda
+48 799 264 581

Tomasz Wroński
+48 887 600 088