Kolejny sezon już bez Zahirovića

Z Grupą Azoty Unią Tarnów żegna się także rozgrywający Ajdin Zahirović. Charyzmatyczny zawodnik pochodzący z Bośni i Hercegowiny spędził w Tarnowie 2 i pół roku.

Ajdin Zahirović dołączył do tarnowskiego zespołu w połowie sezonu 2020/2021. Jego dość niespodziewany transfer spowodowany był trudną sytuacją na środku rozegrania – niemal wszyscy zawodnicy Grupy Azoty Unii Tarnów na tej pozycji byli kontuzjowani. Szybko jednak okazało się, że zakontraktowanie zawodnika z Bośni i Hercegowiny było świetną decyzją, a dobrze czujący się w Tarnowie Zahirović postanowił przyjąć propozycję przedłużenia kontraktu.

W sezonie 2021/2022 miał być jednym z najmocniejszych punktów Jaskółek, jednak plany te pokrzyżowała poważna kontuzja, która wykluczyła Zahirovića z gry na długie miesiące. Ambitny zawodnik powrócił jednak na boisko, na którym wielokrotnie udowadniał, że powrócił do dyspozycji sprzed kontuzji.

W minionym sezonie wraz z Albertem Sankiem tworzył na środku rozegrania mocny duet. Do bramki trafiał 40 razy, a swoim kolegom asystował przy 76 trafieniach. Teraz jednak dla Zahirovića przyszedł czas na nowe sportowe wyzwania.

Ajdin – życzymy Ci powodzenia w dalszej karierze, niezmiennej radości z gry i jak najwięcej sukcesów. Dziękujemy za wszystko! Do zobaczenia!

There is nothing to show here!
Slider with alias sponsorzy not found.