Zmiany na stanowisku prezesa Grupy Azoty Unii Tarnów

Nowym prezesem tarnowskiego klubu został związany od lat z tarnowskim sportem Stanisław Piwowarski. Na stanowisku zastąpi Krzysztofa Mogielnickiego, który kilka dni temu ogłosił swoją rezygnację z funkcji prezesa.

Ostatniego dnia sierpnia, po 2 latach w roli prezesa Grupy Azoty Unii Tarnów z klubem postanowił rozstać się Krzysztof Mogielnicki. Oczywistym następstwem tej decyzji stała się zatem konieczność wyboru osoby, która będzie w stanie zastąpić go na tym stanowisku.

Decyzją Zarządu nowym prezesem tarnowskiego klubu został Stanisław Piwowarski. Z wykształcenia mgr inż. chemii, przez większość kariery zawodowej związany był z Zakładami Azotowymi SA w Tarnowie. Jego pasją, która towarzyszy mu przez całe życie jest sport, w który aktywnie się angażuje. W latach 2006-2007 pełnił funkcję prezesa klubu Unia Tarnów (sekcja piłki nożnej). Od lat związany jest także z tarnowską piłką ręczną – dotychczas pełnił funkcję wiceprezesa Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Tarnów.

Przede wszystkim jestem wdzięczny za zaufanie, jakim zostałem obdarzony. Ze swojej strony zapewniam, że dołożę wszelkich starań, aby klub nadal świetnie funkcjonował i jestem przekonany, że wraz z wiceprezesem Grzesikiem oraz wszystkimi osobami zaangażowanymi w życie Grupy Azoty Unii Tarnów uda nam się dalej rozwijać klub w odpowiednim kierunku i wspólnie będziemy pracować na jego kolejne sukcesy. – powiedział nowy prezes Grupy Azoty Unii Tarnów, Stanisław Piwowarski.

Obecnie skład zarządu Jaskółka Tarnów Sp. z o.o. kształtuje się zatem następująco: prezes Stanisław Piwowarski oraz wiceprezes Wacław Grzesik.