Hołda i Mróz żegnają się z tarnowską Unią

Tarnowski klub pożegnał się jeszcze z dwoma zawodnikami – z Grupy Azoty Unii Tarnów odchodzą także bramkarz Jakub Hołda i użyczony do AZS AGH Kraków rozgrywający Igor Mróz.

Igor Mróz przygodę z tarnowskim klubem rozpoczął w 2019 roku. W swoim pierwszym sezonie występował w III Lidze jako zawodnik rezerw. W kolejnym sezonie rozpoczął treningi z pierwszym zespołem, zaliczył także kilka występów w superligowych spotkaniach, wciąż regularnie rozgrywając mecze jako zawodnik tym razem drugoligowych rezerw. W sezonie 2021/2022 został użyczony do krakowskiego AZS AGH, gdzie regularnie miał okazję rywalizować z bardziej doświadczonymi zawodnikami. Kilkukrotnie pojawił się także w składzie Grupy Azoty Unii Tarnów, aby wspomóc zdziesiątkowaną kontuzjami drużynę.

Jakub Hołda z drugoligowych rezerw do seniorskiego zespołu tarnowian przeniósł się na początku zakończonego niedawno sezonu, choć z pierwszą drużyną trenował już wcześniej. Jako najmniej doświadczony z bramkarzy nie otrzymywał na boisku wielu minut, jednak w momencie, kiedy Patryk Małecki i Casper Liljestrand zmagali się z urazami, to właśnie jego najczęściej oglądaliśmy między słupkami.

Igorowi i Kubie dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy powodzenia oraz samych sukcesów w przyszłości!

Slide