Kolejne emocje w Tarnowie!

Już w najbliższy czwartek Grupa Azoty Unia Tarnów podejmie we własnej hali drużynę Gwardii Opole w meczu 6. Serii PGNiG Superligi. Po zwycięskim meczu w Szczecinie tarnowianie będą chcieli pójść za ciosem i powalczyć o kolejne 3 ligowe punkty!

Przed zawodnikami tarnowskiej Unii kolejne wyzwanie – do Tarnowa przyjedzie zespół z Opola, niepokonany od 3 spotkań. Tarnowianie po serii 2 porażek wrócili na zwycięskie tory i w minioną sobotę zwyciężyli z drużyną Sandra SPA Pogoni Szczecin. Teraz będą mieli okazję, aby przed własną publicznością zaprezentować równie wysoką formę i do swojego konta dopisać kolejne punkty.

Podopieczni Rafała Kuptela stracili punkty w pierwszych dwóch ligowych spotkaniach, ale w ostatnich 3 meczach zgromadzili 8 punktów i aktualnie w tabeli zajmują 6. pozycję. W szeregach opolan, podobnie jak rok wcześniej, najwięcej problemów rywalom sprawia Patryk Mauer, który do tej pory rzucił 24 bramki i to właśnie na niego tarnowscy zawodnicy będą musieli uważać najbardziej.

W poprzednim sezonie podopiecznym Patrika Liljestranda nie udało się wygrać z Gwardią Opole, choć raz było naprawdę blisko wywalczenia zwycięstwa. Jeśli w czwartek zespół będzie skutecznie przeprowadzał swoje ataki, a między słupkami ponownie zabłyśnie Patryk Małecki, to tarnowscy kibice po raz drugi z rzędu będą mogli cieszyć się z ligowego zwycięstwa swojej ulubionej drużyny.

Wszystko okaże się już w najbliższy czwartek! Mecz rozpocznie się o godzinie 19:00. Bilety na spotkanie można nabyć na stronie internetowej klubu. Transmisja z wydarzenia będzie dostępna na kanale telewizyjnym TVP Opole oraz na stronie internetowej sport.tvp.pl. Serdecznie zapraszamy!

Slide