Do Szczecina po upragnione zwycięstwo

Już w najbliższa sobotę Grupa Azoty Unia Tarnów rozegra wyjazdowe spotkanie z drużyną Sandra SPA Pogonią Szczecin. Do tej pory oba zespoły zgromadziły po 3 punkty i za wszelką cenę będą chciały powiększyć swój dorobek o kolejne.

Przed tarnowską Unią najdłuższa podróż w całym sezonie – będą musieli pokonać ponad 700 kilometrów, aby rozegrać mecz z Sandra SPA Pogonią Szczecin. Obu zespołom bardzo zależy na zwycięstwie w sobotnim spotaknie – do tej pory drużyny mają wygrane zaledwie po 1 meczu, więc dodatkowe punkty mogą okazać się bardzo cenne.

Szczecinianie mają za sobą wrześniowe przegrane z Orlen Wisłą Płock, MMTS-em Kwidzyn i Torus Wybrzeżem Gdańsk oraz jedno zwycięstwo z Handball Stalą Mielec. Po nieudanym początku sezonu podopieczni Rafała Białego będą chcieli nadrobić straty i pierwszy raz w tym sezonie wygrać mecz przed własną publicznością.

Drużyna Grupy Azoty Unii Tarnów jest w podobnej sytuacji, jednak jej terminarz był nieco bardziej wymagający. Przegrane z faworytami – Azotami Puławy i Orlen Wisłą Płock – można uznać za „wliczone w sezon”, jednak z pewnością zawodnicy czują potrzebę za zrehabilitowanie się za nieudany mecz w Piotrkowie Trybunalskim.

Tarnowianie podejdą do tego meczu z dodatkową motywacją – rok temu ponieśli 2 porażki ze szczecińskim zespołem, choć przeciwnik wydawał się być w zasięgu. Jak będzie tym razem? Oba zespoły dokonały po kilka zmian w swoich składach i na ten moment trudno określić, która z drużyn będzie faworytem w tym spotkaniu. Pewne jest jednak, że emocji nie zabraknie!

Mecz zaplanowany został na sobotę 9 października na godzinę 17:00. Transmisję będzie można śledzić w serwisie Emocje.TV. Zapraszamy!

Slide