Na początek pewne 3 punkty

Grupa Azoty Unia II Tarnów pewnie pokonała drużynę MKS Ustroń w inauguracyjnym spotkaniu IV gr. II Ligi Mężczyzn i na swoim koncie zapisuje pierwsze 3 punkty.

Mecz 2. kolejki II Ligi z MKS Ustroń był pierwszym spotkaniem Grupy Azoty Unii II Tarnów w nowym sezonie. 1. kolejka nie została rozegrana z powodu wycofania się przeciwnika z rozgrywek. MKS Ustroń natomiast tydzień wcześniej pokonał u siebie SPR Stal II Mielec.

Tarnowianie po udanym poprzednim sezonie liczyli na pierwsze punkty, tym bardziej, że mecz rozgrywany był w ich hali. Wynik meczu otworzył Jakub Sikora. Zawodnicy Grupy Azoty Unii II Tarnów od początku pokazali swoją przewagę nad rywalem i od pierwszych minut do końca to oni dyktowali warunki.

W pierwszej połowie tarnowianie stopniowo powiększali swoją przewagę, a po 30 minutach mieliśmy wynik 15:8. Również w 2 części spotkania gospodarze okazali się lepsi i zawodnicy MKS Ustroń nie byli w stanie im zagrozić. Mecz zakończy się wynikiem 32:23.

Najlepszym strzelcem zwycięskiej drużyny okazał się Konrad Wątroba, który na listę strzelców wpisał się aż 10 razy! W drużynie przeciwnej najwięcej bramek rzucił Michał Jopek, trafiając do siatki rywala 9 razy.