Grupa Azoty Unia Tarnów z nowym partnerem technicznym.

Ciąg dalszy zmian w tarnowskiej drużynie – nowym partnerem technicznym klubu w sezonie 2021/2022 zostanie duńska marka hummel.

Do grona partnerów Grupy Azoty Unii Tarnów dołącza nowy partner. W ramach umowy podpisanej przez klub oraz firmę hummel, duński producent odzieży sportowej zostanie partnerem technicznym drużyny, dostarczając stroje meczowe, ubrania klubowe oraz akcesoria dla zawodników i trenerów.
Marka hummel założona została w 1923 roku. Swoimi korzeniami sięga głęboko do dyscyplin piłki ręcznej oraz piłki nożnej, choć to właśnie z tą pierwszą jest utożsamiana. Hummel w swojej branży uchodzi za lidera wśród producentów odzieży i akcesoriów dedykowanych piłkarzom ręcznym. Produkty firmy wyróżniają się ponadczasowym designem oraz dobrą jakością i dbałością o szczegóły. Marka nieustannie rozwija się i poszerza swoją ofertę o kolejne artykuły. Poza wspomnianymi piłką ręczną oraz piłką nożną, hummel w swojej ofercie posiada także odzież przystosowaną do uprawiania sportów takich jak siatkówka, koszykówka, lekkoatletyka oraz ubrania do gimnastyki i treningu siłowego.

Jest nam niezmiernie miło podjąć współpracę z klubem Grupa Azoty Unia Tarnów. Marka hummel wyznaje podobne wartości jak Grupa Azoty Unia Tarnów, przez co osiągnięcie wspólnych celów sportowych i biznesowych będzie znacznie łatwiejsze. Podpisując tę umowę, mamy nadzieję na owocną współpracę zarówno z klubem jak i jego kibicami – powiedział Adam Niewiński, Key Account Manager hummel International 

Na sezon 2021/2022 z szerokiej oferty, poza strojami meczowymi, dla zawodników oraz sztabu szkoleniowego i fizjoterapeutów wybrany został pełen zestaw ubrań klubowych, obuwie dla całego zespołu oraz akcesoria, w tym torby i plecaki. Produkty będą sygnowane nowym logo Unii Tarnów. Planowane jest także wprowadzenie części produktów do klubowego sklepu internetowego.

– Już na początku współpracy z marką hummel jestem przekonany, że była to dobra decyzja. Hummel jest firmą o bogatym doświadczeniu i bardzo podoba nam się profesjonalizm jej pracowników, który bardzo cenimy na co dzień. Wierzę, że współpraca będzie układać się pomyślnie i zarówno klub, jak i nasz nowy partner techniczny będziemy z niej zadowoleni. – komentuje podpisanie umowy z firmą hummel prezes Grupy Azoty Unii Tarnów, Krzysztof Mogielnicki.

Umowa z firmą hummel została podpisana na okres dwóch lat, do końca sezonu 2022/2023. Cieszymy się, że jako klub mamy możliwość współpracy z profesjonalistami i jesteśmy przekonani, że współpraca z hummelem zapewni naszej drużynie wiele korzyści.

Slide