Podziękowania za współpracę

Grupa Azoty SPR Tarnów żegna się z częścią swojej kadry. W barwach tarnowskiej drużyny w kolejnym sezonie nie zobaczymy Dawida Ciochonia, Marcina Wajdy, Kamila Pedryca i Kacpra Majewskiego.

Po wielu latach gry dla tarnowskiego klubu odchodzą jego wychowankowie. Bramkarz Dawid Ciochoń był zawodnikiem Grupy Azoty SPR Tarnów przez 10 sezonów. W tym czasie rozegrał 152 oficjalne spotkania ligowe oraz pucharowe, udało mu się też rzucić 7 bramek. Przez klika lat razem z całą drużyną ciężko pracował na upragniony awans do PGNiG Superligi. Marzenie w końcu się spełniło i Dawid przez dwa sezony był bramkarzem klubu grającego w najwyższej klasy rozgrywkowej.
Z klubem po wielu latach współpracy żegna się również Marcin Wajda. Prawoskrzydłowy był zawodnikiem klubu od 2012 roku. W oficjalnych meczach wystąpił 171 razy i zdobył 460 bramek! On także przyczynił się do awansu tarnowskiej drużyny do Superligi. Klub jest bardzo wdzięczny Marcinowi oraz Dawidowi za ich zasługi dla tarnowskiej piłki ręcznej, a kibice z pewnością będą dobrze wspominać tych zawodników przez długie lata.
Klub składa serdeczne podziękowania również dla Kamila Pedryca i Kacpra Majewskiego. Kamil był zawodnikiem Grupy Azoty SPR Tarnów przez 2 sezony. Rozegrał 40 spotkań i zdobył 56 bramek, a na szczególne uznanie zasłużyła jego gra w defensywie. Kacper spędził w Tarnowie rok. W tym czasie zagrał 22 mecze i zdobył 25 bramek.
Teraz dla zawodników przyszedł czas na nowe wyzwania. Życzymy im dalszego rozwoju i samych sukcesów!

Slide